Dożynki Powiatu Sochaczewskiego

23-09-2021 22:13

Tradycyjnie, jak co roku,  nasza szkoła  uczestniczyła w Dożynkach Powiatu Sochaczewskiego, które w tym roku odbyły się w Rybnie,  19 września br.

Na tę okoliczność  uczniowie z klas Technikum Ogrodniczego, pod kierunkiem nauczyciela - Pani Anny Kotrys, przygotowali kosz dożynkowy z owocami i warzywami symbolizujący plony, jakie rodzi ziemia.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie - Ilona Rześna z klasy 3TOp i Jakub Mazgaj z klasy 2TO.

Źródło 2 zdjęć: tusochaczew.pl