starostwo powiatowe w sochaczewie

powiat sochaczew

Aktualności O SZKOLE DLA KANDYDATA KIERUNKI KSZTAŁCENIA w roku szkolnym 2021/2022 PROJEKTY DOFINANSOWANE ZE ŹRÓDEŁ UE DLA UCZNIA i RODZICA Kształcenie zawodowe Statut szkoły O patronie Konkursy i olimpiady Z ŻYCIA SZKOŁY Kontakt z nami DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI Wersja kontrastowa

List do absolwentów ZS RCKU.

30-04-2021 08:13

A A A

Drodzy Absolwenci,

co roku, na koniec kwietnia w kalendarzu naszej szkoły wpisane jest ważne wydarzenie. To pożegnanie absolwentów klas maturalnych. Choć przeżywamy je co roku, to za każdym razem jest inne i niepowtarzalne, tak jak co roku inni i niepowtarzalni są nasi absolwenci.      Niestety, po raz kolejny, nie możemy spotkać się na tradycyjnej uroczystości

w murach szkoły którą właśnie opuszczacie.

            Jeszcze przez kilka tygodni będziecie dzielić wspólne szkolne wyzwania, którymi są zbliżające się matury, a po nich egzaminy zawodowe i wybór uczelni. Wasi wychowawcy i nauczyciele zawsze będą gotowi do rozmowy, udzielenia rady    i wsparcia w tych ważnych i często trudnych decyzjach.

            Dość długi okres nauki zdalnej, który przypadł Wam w udziale był dla nas wszystkich nie lada wyzwaniem. Jednak „mniej ważne jest to, co się wydarzyło, lecz to jak sobie z tym poradziliście”. Był to pierwszy egzamin z wytrwałości, systematyczności          i samodyscypliny.

            Mam nadzieję, że dobrze wykorzystaliście czas spędzony w „Ogrodniku”, jak również, że były to piękne lata, które będziecie wspominać z sentymentem. Zaś wszelkie trudności i problemy, choć były kamieniami rzucanymi pod nogi, posłużyły Wam do zbudowania schodów, które poprowadzą Was wyżej.

Gratuluję Wam ukończenia szkoły.

            Dziękuję wszystkim za wspólnie spędzony czas, za naukę i pracę i wszystko to, co dobrego uczyniliście dla Szkoły i dla siebie nawzajem.

            Życzę sukcesów na maturach i dobrego przejścia w dorosłe życie, a także realizacji wszystkich planów i spełnienia marzeń.

 

Z wyrazami szacunku

Marek Wernicki

 

 

ZOBACZ GALERIE

62609 odwiedzin