Życzenia świąteczne.

31-03-2021 06:56

Drodzy Nauczyciele i Uczniowie,

mija rok odkąd szkołę wyludniła pandemia. Codzienny kontakt zastąpiły przelotne spotkania  i krótki czas, gdy mogliśmy przebywać razem. Przed nami  kolejne Święta, które ze swojej natury są związane ze wspólną, rodzinną celebracją  tajemnicy Zmartwychwstania    i życiodajnego odradzania się natury.

Jeszcze niedawno mogliśmy składać sobie osobiście życzenia świąteczne. Jestem pełen nadziei, że wkrótce to znowu będzie możliwe. Obecna sytuacja nie jest zwyczajna i nie możemy się do niej przyzwyczajać, chociaż musimy akceptować.

Dlatego życzę wszystkim aby tegoroczna Wielkanoc wciąż nam przypominała, że każdy zły czas przemija. Niech miłość, radość i nadzieja wypełni Wasze serca oraz da siłę    w pokonywaniu codziennych trudności.

Życzę Wam zdrowych, ciepłych i rodzinnych Świąt.

Wesołego Alleluja!

Marek Wernicki